Gdzie znajde stylowe zegary z ramką ?

Gdzie znajde stylowe zegary z ramką ?

Witam wszystkich.

Doradźcie mi proszę co zakupić jako prezent dla noworodka na chrzciny. Mój kumpel z pracy został ojcem i ja zostałem zaproszony na chrzciny, A kompletnie nie mam pojęcia co mogę zakupić, A z gołymi rękami nie przyjdę.

anex

Posty: 5

 
Ufff...

uciążliwy temat sobie wybrałeś ogólnie Ci powiem. Ja jako prezent na parapetówkę ostatnio kumpeli kupiłem ramkę na zdjęcia taką łączoną, że tam tych zdjęć kilka wsadzisz i jej się podobało. Generalnie laski się mnie później wypytywały skąd ja to kupiłem więc chyba prezent się udał.

3nder

Posty: 7

 
No prezenty to jest zawsze problem, ja sobie generalnie przeglądam w necie jakie ludzie uprzednio sposoby dawali. Wiele linków wtedy nie działa, ale jak masz chwilkę to możesz prześledzić sobie, generalnie prezent na ślub dobrze jest tak dobrać, żeby on pasował na okazję, A nie że kupisz coś zupełnie innego i będzie chała.

Franuś

Posty: 8

 
Trudno stwierdzić ogólnie, ale ej ja na twoim miejscu bym poszperał w necie co ta osoba lubi, albowiem tak chyba najlepiej coś odnajdziesz. Moja laska ostatnio dostała ode mnie zegar ze zdjęciami i podobny upominek kupiła jako prezent dla noworodka na święta siostrze więc pomyśl co kto lubi i wpadniesz napewno na coś fajnego.

Pozdro.

Pulpit

Posty: 7

 
Ja zdobyłam taką ładną ramkę i zegar ze zdjęciami. Prezent niesłychanie fajny, bowiem praktyczny. Czekoladki i kwiaty to przeżytek! :P W ogóle ja nie wiem dlaczego osób nie mogą coś samemu wymyślić, wystarczy ruszyć głową

Admin

Posty: 6

 
W moim mieście jest taki ładny sklepik i tam można zdobyć ramki na zdjęcia J więcwedług mnie możesz coś takiego zakupić. To które tam zdjęcie wsadzisz to już twój wybór, niemniej jednak generalnie te ramki co teraz robią to nie te co kiedyś, teraz jest o sporo większy wybór i pewno znajdziesz coś odlotowego!

Dragon

Posty: 8