FOTOTAPETY DO PRZEDPOKOJU

FOTOTAPETY DO PRZEDPOKOJU

Witam! :) Co myślicie o fototapecie do kuchni? Jaki sklep polecicie z takimi dekoracjami? Jedna sprawa jest dla mnie ważna, żeby dało się to faktycznie zamontować samodzielnie, bez zamawiania

mikesmith0103

Posty: 3

 
W pokojach młodzieżowych i dziecięcych ja bym najbardziej polecała fototapety. Fajny design, zabezpieczenie ścian, a jednocześnie niskie koszty, same plusy! :->

m3sh

Posty: 9

 
Chyba w ogóle wróciła moda na fototapety ostatnio. Pamiętam że takie dekoracje były popularne w latach dziewięćdziesiątych, potem gdzieś zniknęły i teraz jakby wracają.

piet

Posty: 7

 
Mam znajomego który swoją fototapetę to ponoć sprowadzał gdzieś z Włoch. Jakaś super hiper mega droga, aż muszę go odwiedzić żeby obejrzeć to cudo.

mJaUrVcEin

Posty: 8

 
Jakbym miał kupować fototapetę to pewnie przez internet. Jest wygodniej a dwa że w internecie można znaleźć każdą grafikę jaką sobie tylko człowiek wymyśli.

sztandar

Posty: 7

 
Wiesz co, ja zamawiałem fototapetę do salonu na stronie fototap.pl i wygląda bardzo dobrze. Wiadomo że co innego efekt na zdjęciu na stronie, a co innego tapeta na ścianie. U nas muszę przyznać że wyszło to bardzo dobrze, dobrze trafiliśmy z dopasowaniem obrazka do naszego wystroju.

Śmieszek

Posty: 8

 
Ciekawe są fototapety z efektem trójwymiaru, czasami można się naprawdę pomylić. Mój kumpel miał w salonie widok oceanu w 3d i aż musiałem dotknąć czy to aby na pewno tapeta ;)

kikiriki2k

Posty: 10