Imprezy integracyjne, dobra firma

Imprezy integracyjne, dobra firma

Witam serdecznie. Podjąłem się zadania zaplanowania imprezy integracyjnej, ale teraz wydaje mi się, że to był błąd. Jestem w kropce, bo nie wiem co spodoba się wszystkim.

Co myślicie?

Zob4567

Posty: 2

 
Cześć. Miałam styczność z wieloma firmami marketingowymi, ale nigdy nie miałam pewności, iż w pełni wywiązują się ze swoich obowiązków. Co robić?

Jarko445

Posty: 5

 
Witam.

Jako pracownik z radością uczestniczyłem w firmowych wyjazdach integracyjnych, ale perspektywa zmieniła mi się, gdy to ja zostałem pracodawcą. Myślicie, że warto wydać pieniądze na taką rozrywkę?

Przynosi to pozytywny efekt, jeśli chodzi o pracę firmy i relację pomiędzy współpracownikami?

Błagam, podzielcie się doświadczeniami.

KHOT

Posty: 9

 
Witajcie. Jestem pozytywnie zaskoczony, że uzyskałem pomoc z Waszej strony, choć się kompletnie nie znamy i najprawdopodobniej nigdy nie będzie nam dane się spotkać (a szkoda). Mam nadzieję, że dzięki moim doświadczeniom będę mogła podzielić się tutaj wiedzą z początkującymi użytkownikami forum.

Aris

Posty: 5

 
Witam. Jestem niesamowicie zadowolony, że udało mi się trafić na to forum, bo jako kobieta organizująca koncert hip-hopowy w mojej głowie pojawiło się mnóstwo pytań, na które znam już odpowiedzi.

m3sh

Posty: 9

 
Witam. Stanęłam na zakręcie, bowiem moja firma przestała przynosić pożądane zyski i zaczęłam tracić. Postanowiłam nieco zmienić branżę, a rewelacyjną lekturę stanowiła dla mnie treść tego forum dyskusyjnego.

Demi45P

Posty: 3

 
Dzień dobry. Pragnę wypowiedzieć się i potwierdzić, że trzymanie jedno pracownika jako specjalisty do spraw marketingu to bzdura i wyrzucenie pieniędzy w błoto, bo zazwyczaj nie mają oni wystarczającego doświadczenia lub po prostu wymagają od firmy dużego budżetu na reklamę.

Ja zlecam zadania zewnętrznej firmie http://www.artagencja.pl i jestem zadowolony.

reddy

Posty: 7

 
Cześć. Chciałem opisać moje doświadczenia z współpracy z agencją reklamową. Najpierw myślałem, że „zedrą” ze mnie najwyższą cenę, ale nie było najgorzej. Pozytywnie zaskoczyło mnie raportowanie działań i przejrzyste zasady współpracy bez długoterminowych umów.

Modniś

Posty: 7