Gdzie szukać dobrych serwonapędów !

Gdzie szukać dobrych serwonapędów !

Teraz konieczna mi jest większa dostawa śrub kulowych do firmy. Wiecie kto mógłby mi sprzedać takie elementy hurtowo za rozsądne pieniądze? Nie będę ukrywał, że niska cena jest dla mnie znacząca, lecz żeby to też nie była jakaś tandeta robiona z gorszej jakości tworzywa:)

AndrzejKKK

Posty: 5

 
Też by mi się jakaś dobra listwa zębata za niedużą kasę przydała. Nie za niezmiernie się orientują w tych sklepach, bo z tego co zdążyłem zauważyć, to jest ich wiele. Tylko aktualnie, który wybrać? Podłączam się do pytania kolegi – listwa i podwójne koła potrzebne!

Pozdrawiam i dzięki za ten wątek:)

reddy

Posty: 7

 
Witam dobry człowieku:)

Więc mówisz, że prowadnice liniowe potrzebne na wczoraj? :) Skąd ja to znam...Masz jakieś wyjątkowe wymagania co do marki? Powiem, że gigantyczny wybór, od różnych producentów, chociażby firmy Hiwin i THK mają tutaj http://www.ebmia.pl/mechanika-prowadnice-szynowe-c-196_264.html. Kilka razy już od nich zamawiałem systemy liniowe i jeszcze nie miałem powodów, żeby narzekać na cenę, obsługę, jakość...cokolwiek.

DiD3K

Posty: 10

 
Idealne narzędzia skrawające to skarb na zakładzie, wiem to z własnego doświadczenia. Niezmiernie mi zależało na tym, żeby stosunkowo tanio zaopatrywać firmę w takie rzeczy jak nóż tokarski i różne. Dlatego też długo poszukiwałem sklepu, który zaoferuje mi rzeczywiście korzystne warunki cenowe;) I tak metodą prób i błędów dotarłem do ofert sklepu http://www.ebmia.pl/narzedzia-skrawajace-noze-tokarskie-c-1805_1349_3466.html. Noże, pogłębiacze – wszystko czego potrzeba w jednym miejscu. Może Ci się przyda ten sklep.

Pozdrawiam!

tubbytimmy1

Posty: 6

 
No to powiem Ci w ten sposób – koło zębate to można swobodnie kupić w jednym z paru sklepów. Jeśli bym miał wybrać jakiś jeden konkretny, gdzie dziś ten stosunek jakości do ceny jest najkorzystniejszy, to chyba bym Ci podrzucił link do http://www.ebmia.pl/mechanika-c-196.html. Już wyjaśniam dlaczego:) Koła mają tutaj zrobione ze stali C43 o idealnej twardości, natomiast cena za takie cudo - symboliczne 5 zł, nie ulega wątpliwości wszystko zależy od parametrów.

Pozdrawiam serdecznie.

LOOKAS1989

Posty: 8

 
Ano witam, witam :) No z CNC to naprawdę może być czasem problem, żeby odszukać porządny sprzęt za rozsądną kaskę. Ja kupowałem jakiś czas temu sterowniki, płyty główne i kontrolery ruchu ze stronki http://www.ebmia.pl/maszyny-mach3-c-287.html. Ceny na zaskakująco niskim poziomie, natomiast sam asortyment dobry. Nie była to jakaś azjatycka tandeta. Z całym szacunkiem dla Azjatów of course...

zeus83

Posty: 9