barber

barber

Szukam w Rzeszowie jakiegoś miejsca, gdzie będzie można skorzystać z usług barbera, fryzjera.
Ogólnie to włosy krótkie, ale broda już ma niezłą długość więc przydałoby się ją jakoś pielęgnować. Więc też chętnie skorzystam z jakichś porad jakie ewentualnie kosmetyki warto stosować.

Black_Riot

Posty: 1

 
Na pewno jeśli chodzi o takie profesjonalne usługi dla mężczyzn to w Rzeszowie można liczyć na salon The Sadovsky (https://thesadovsky.com/). Działają od wielu lat, są grupą doświadczonych specjalistów jeśli chodzi o fryzjerstwo czy usługi barbera więc można liczyć na ich propozycje.

Eksperttt45

Posty: 3

 
Jeśli szukasz oferty w Rzeszowie to warto skorzystać z https://thesadovsky.com/. Świetny salon dla Panów, profesjonalna lista zabiegów, wszystko przygotowane na najwyższym poziomie i faktycznie można liczyć na indywidualne podejście osób, które tam pracują.

Jacuś3456

Posty: 6

 
Ogólnie jeśli chodzi o barberów w dużych miastach to wydaje mi się, że sporo osób można obecnie znaleźć. Natomiast pytanie na ile ich usługi są faktycznie profesjonalne i można na nich liczyć.

Lupusx

Posty: 2

 
Przy wyborze barbera faktycznie można coś tam sensownego znaleźć pod kątem kogoś, kto faktycznie będzie miał pomysł na klienta i będzie w stanie w indywidualny sposób wybrać takie propozycje, które będą dla klienta właściwe.

zeus83

Posty: 9

 
Polecam poszukanie salonu kosmetycznego przygotowywanego właśnie z myślą o mężczyznach, możliwe że jakieś sensowne zabiegi dla siebie będziesz w stanie tam znaleźć w takiej ofercie.

Pietiap

Posty: 8

 
Z doświadczenia z brodą powiem, że nie jest łatwo jeśli chodzi o jej pielęgnację, szczególnie gdy ten zarost jest już długi. Natomiast ja korzystam z usług salonu https://thesadovsky.com/ w Rzeszowie i jeśli chodzi o ułożenie, podcięcie to można faktycznie na nich liczyć.

limertus

Posty: 4

 
Może poszukaj sobie jakiegoś barbera, który lokalnie ma salon. To najlepsza opcja - jednak o brodę trzeba dbać regularnie i dlatego trzeba mieć coś na miejscu, żeby na szybko można było się na wizytę umówić, jeśli zajdzie taka potrzeba.
Mogę podpowiedzieć salon na Słowackiego 12 – The Sadovsky (https://thesadovsky.com/).
Korzystam z ich usług zarówno jeśli chodzi o fryzjera jak i barbera i jestem bardzo zadowolony, tak więc wydaje mi się, że warto będzie z tego skorzystać.

alibali

Posty: 4

 
Pewnie jeśli chodzi o te różne propozycje jakie się pojawiają to usług barberów jest sporo, natomiast najlepiej będzie wybrać się do salonu usytuowanego lokalnie, żeby nie tracić czasu na dojazdy itp. Itd.

AGDDDy1

Posty: 6

 
Kluczowa kwestia jeśli chodzi o pielęgnację brody to sięganie po odpowiednie jakościowo kosmetyki. Dzięki nim będzie można utrzymać brodę w lepszym stanie. Dodatkowe możliwości, jeśli chodzi o modelowanie ułożenia też będą się pojawiać.

giurent

Posty: 6