barber

barber

Szukam w Rzeszowie jakiegoś miejsca, gdzie będzie można skorzystać z usług barbera, fryzjera.
Ogólnie to włosy krótkie, ale broda już ma niezłą długość więc przydałoby się ją jakoś pielęgnować. Więc też chętnie skorzystam z jakichś porad jakie ewentualnie kosmetyki warto stosować.

Black_Riot

Posty: 4

 
Ja korzystam z usług barbera w Rzeszowie i mogę polecić salon https://thesadovsky.com/ - bardzo dobrzy specjaliści i miła atmosfera.

DobraReklama

Posty: 10

 
W sumie jak masz długą brodę to bez barbera pewnie się nie obejdzie, ale w pierwszej kolejności trzeba też samodzielnie w domu w pewnej mierze zadbać o swoją brodę więc kosmetyki pod tym kątem również będzie warto nabyć.

reddy

Posty: 7

 
Z tego co mi się wydaje to Barber stał się takim zawodem, który jest obecnie dość popularny i już w wielu miejscach można ten zawód spotkać. Kluczowe jest znalezienie takiej propozycji, gdzie te usługi faktycznie będą na najwyższym poziomie.

TomekK

Posty: 2

 
Pewnie jeśli chodzi o te różne propozycje jakie się pojawiają to usług barberów jest sporo, natomiast najlepiej będzie wybrać się do salonu usytuowanego lokalnie, żeby nie tracić czasu na dojazdy itp. Itd.

Yab

Posty: 5

 
Dobry Barber to osoba, która będzie miała odpowiedni pomysł na każdego klienta i na to, jak jego broda powinna wyglądać. To kluczowa sprawa i pod tym kątem warto będzie szukać kogoś kto będzie w stanie zadbać o tą brodę i jej wygląd.

sztandar

Posty: 7

 
Co do usług barberów to faktycznie temat, który mocno w ostatnich latach zyskuje na popularności. Wydaje mi się, że coraz więcej jest tych miejsc, gdzie z tego typu usług można skorzystać.
Więc staraj się w miarę możliwości właśnie szukać salonu, gdzie będziesz mógł liczyć na profesjonalne podejście.

Motospec

Posty: 2

 
Ogólnie, jeśli chodzi o mnie to korzystam z pielęgnacji brody samodzielnie w domu a na podcięcie chodzę do gabinetu The Sadovsky (https://thesadovsky.com/).
Jestem zadowolony, bardzo miła atmosfera, kontaktowi pracownicy. Wizyta tam jest komfortowa a efekty jeśli chodzi o brodę - pozytywne.

Admin

Posty: 6