Ławki solarne

Ławki solarne

Jeśli macie jakąś firmę sprawdzoną, która realizuje stacje ładowania z panelami słonecznymi to podzielcie się kontaktem. Chcemy coś takiego ustawić przy firmowym budynku, mamy spory biurowiec z niewielkim zielonym terenem przed budynkiem i właśnie tam coś takiego planujemy umieścić, ewentualnie do tego jakąś ławkę również z opcją ładowania, jeśli macie sprawdzonego wykonawcę to dajcie znać.

Yuteta

Posty: 1

 
Faktycznie, spotkałem się już w miastach z ładowarkami solarnymi i rzeczywiście te z panelem fotowoltaicznym to bardzo popularny obecnie kierunek. Co do wykonawcy, to trzeba szukać jakieś firmy, która w takich elementach się specjalizuje i będzie w stanie zapewnić na tym polu w pełni profesjonalną ofertę.

Gucio

Posty: 4

 
W sumie my mamy za sobą taką instalację w parkach miejskich. Zamontowaliśmy tam kilka ławek z oferty Smartta (https://smartta.pl/). Właściwie ta oferta przygotowana przez tą firmę wypadła cenowo najlepiej dla nas. Poza tym mam wrażenie, że widać bardzo duże doświadczenie tej firmy i szukanie funkcjonalności, dlatego ławki są modułowe i można je potem rozbudować o kolejne elementy.

TomekK

Posty: 4

 
Podstawowe pytanie to jakie funkcjonalności mają mieć te ławki solarne, ładowarki. Firmy w tym względzie prześcigają się w przygotowywaniu różnych nietypowych rozwiązań, więc jeśli ktoś będzie chciał w to zainwestować to ma nie lada zagwozdkę, by faktycznie coś sensownego udało się wybrać.

Kolekcjoner

Posty: 8

 
Ja również mam takie wrażenie, że ładowarki zwieńczonymi panelami słonecznymi w wielu miastach obecnie się pojawiają i rzeczywiście dość często się można z taką opcją spotkać. Wiadomo, dla miasta bycie eko jest obecnie w modzie, ale też mieszkańcy czasami mają problem z telefonem, który się rozładowuje i taka ładowarka pod ręką na pewno się przyda.

Trener

Posty: 5

 
Zdecydowanie, jeśli chodzi o wykonanie urządzeń solarnych to szukaj firm, które się w branży specjalizują i będą w stanie zaproponować dobrze przygotowane rozwiązania. W tym momencie sporo się na tym polu dzieje, ale jednocześnie musisz mieć pewność, że ktoś kto wykonuje takie stacje będzie gwarantował i dobrą jakość.

Domeczek2

Posty: 9

 
Jeśli chodzi o inwestycje w mieście to takie ławeczki solarne z ładowaniem elektroniki faktycznie mogą być pozytywnie odbierane, poza tym jest to także sposób na to, by miasto pokazało, że jest eko.

Jasio234

Posty: 2

 
Zdecydowanie dla miast bycie eko stało się modne, więc w sumie nie ma zaskoczenia, że te zielone stacje ładowania z panelami słonecznymi stały się obecnie tak popularne i wiele miast czy gmin się decyduje na to, by taki element także u siebie zamontować. Mieszkańcy czy turyści bardzo pozytywnie do takich elementów podchodzą, więc nie powinno być zaskoczenia, że są one popularne.

wrona

Posty: 5

 
Z tego co widzę to na małą architekturę w stylu eko sporo miast się decyduje, więc też firm, które się tym zajmują jest również coraz więcej. Jak będziecie chcieli u siebie coś takiego wykonać to warto oczywiście poszukać jakieś firmy, która ma doświadczenie w branży i zapewni takie rozwiązania, które w praktyce się dobrze sprawdzą.

Wojciech24

Posty: 8

 
Zdecydowanie przy wyborze kieruj się jakością i funkcjonalnością i na tym polu zdecydowanie oferta Smartta (https://smartta.pl/) się wyróżnia i faktycznie warto się będzie na nią zdecydować. Jeśli chodzi o stacje ładowania temat jest im świetnie znany, mają różne opcje i stale te swoje propozycje starają się rozwijać, więc z tego względu również warto się na tą ofertę decydować.

kluberst

Posty: 7