Tabletki na potencje

Tabletki na potencje

Jakie macie wrażenia po stosowaniu tabletek na potencję i co mi możecie powiedzieć o dawkowaniu?

CHatka-eKo

Posty: 1

 
Spróbuj od mniejszych dawek, bo dobrze działają podobno na zmiany hormonalne. Przy okazji postaraj się o zaleczenie nadciśnienia, może diagnostyka pod kątem miażdżycy, bo to popularny problem u mężczyzn, którzy nie dają rady.

kondziu

Posty: 11

 
W aptece zwykłej tylko jakieś śmieszne suplementy znajdziesz, a nie twardą farmakologię, więc dziwi mnie ten system raczej braku pomocy mężczyznom. Trzeba samodzielnie kombinować. Dzięki za ten temat. Trochę mi oczy otworzył.

DobraReklama

Posty: 10

 
Dla mnie już normalna, połówka tabletki przed stosunkiem, jak działa to nie biorę więcej, a jak jeszcze potrzebuję to uzupełniam. W ten sposób możesz wygospodarować jakieś oszczędności.

fuey

Posty: 12

 
Bardzo się u mnie przed pierwszym razem sprawdziła alvitra. Czytałem gdzieś, że zaburzenie erekcji to praktycznie problem, co drugiego mężczyzny, więc ogólnie dość tragiczna sytuacja. Z kumplami o tym problemie nie pogadam, po prostu. Temat tabu totalnie, więc sobie wymyśliłem, że tabletki na potencję jednak przetestuję i tak się stało. Brałem wszystko ze sklepu https://potencje.pl/ ze względu na oryginalność preparatów, a raczej powiedziałbym apteki internetowej.

Lupusx

Posty: 3

 
Również od nich biorę i wszystko się zgadza. Odzyskanie erekcji warte wszystkich pieniędzy, tak szczerze mówiąc. Człowiek czuje, że żyje.

youmakeme

Posty: 9