Ławki solarne

Ławki solarne

Jeśli macie jakąś firmę sprawdzoną, która realizuje stacje ładowania z panelami słonecznymi to podzielcie się kontaktem. Chcemy coś takiego ustawić przy firmowym budynku, mamy spory biurowiec z niewielkim zielonym terenem przed budynkiem i właśnie tam coś takiego planujemy umieścić, ewentualnie do tego jakąś ławkę również z opcją ładowania, jeśli macie sprawdzonego wykonawcę to dajcie znać.

Rakewo

Posty: 1

 
Takie stacje na pewno się sprawdzą w miejscach, gdzie jest dużo osób, może być to deptak, przystanek, węzeł komunikacyjny. Można oczekiwać, że w tych miejscach ludzie będą też chętniej z takich funkcjonalności korzystali.

zachy

Posty: 3

 
W sumie takie ławki z panelami i miejscami do ładowania będą najlepszym rozwiązaniem w przypadku deptaków i parków. Natomiast, jakiego wykonawcę wybrać to już indywidualna kwestia. Wiadomo, ze dla miasta najważniejsze będzie, żeby urządzenia były funkcjonalne i przystępne cenowo. Jeśli taką ofertę uda się znaleźć to warto będzie z niej skorzystać.

majer111

Posty: 6

 
Do wykonania takich ławeczek warto poszukać jakieś firmy, która się w tym specjalizuje i będzie miała jakieś doświadczenie, chodzi o stworzenie takich rozwiązań, które będą jak najbardziej funkcjonalne więc warto sobie to dobrze przemyśleć i rzeczywiście mieć kogoś kto będzie w stanie zrobić to na dobrym poziomie.

lenox4

Posty: 9

 
Jeśli jesteś w stanie jakąś firmę znaleźć, która się zajmuje takimi elementami to na pewno warto skorzystać, bo to taki element, który zarówno przez mieszkańców jak i przez przyjezdnych będzie pozytywnie odbierany, więc warto z niego skorzystać i zdecydować się na umieszczenie takiej ławeczki z ładowaniem.

bigstarr

Posty: 5

 
U nas akurat stacje ładowania z panelami słonecznymi zrobiliśmy w gminie przy dworcu PKS i PKP
i faktycznie tam cieszą się sporą popularnością. U nas za montaż odpowiadała Smartta (https://smartta.pl/). Gmina obok, korzystała z ich oferty i my również się na tą właśnie firmę zdecydowaliśmy, ogólnie wyszło ok, stacja się dobrze sprawdza.

Julian

Posty: 5

 
U nas ostatnio przekształcili na osiedlu, na placach zabaw po jednej ławce, dodali panele słoneczne i do tego moduły z całym okablowaniem do ładowania elektroniki. Super sprawa, sama jak jestem z dziećmi chętnie korzystam, oczywiście jak jest miejsce, bo sporo rodziców ładuje tam swoje telefony.

yarofe

Posty: 10