barber

barber

Szukam w Rzeszowie jakiegoś miejsca, gdzie będzie można skorzystać z usług barbera, fryzjera.
Ogólnie to włosy krótkie, ale broda już ma niezłą długość więc przydałoby się ją jakoś pielęgnować. Więc też chętnie skorzystam z jakichś porad jakie ewentualnie kosmetyki warto stosować.

labuh

Posty: 4

 
Salon na Słowackiego The Sadovsky to w Rzeszowie to miejsce dość często polecane jeśli chodzi o barberów więc to tam dostaniesz usługę, z której faktycznie będziesz zadowolony.

michrz

Posty: 11

 
Jeśli chodzi o usługi barberów to temat jest na tyle popularny, że tych miejsc, gdzie takie usługi są realizowane sporo można znaleźć. Tylko pytanie co wybrać, by faktycznie taka osoba zaproponowała dobre rozwiązania dla konkretnego zarostu.

TomekK

Posty: 4

 
Miałem okazję być w nowym salonie The Sadovsky przy Grójeckiej w Warszawie i mogę szczerze polecić.
Świetna atmosfera, super miejsce gdzie faktycznie można liczyć na bardzo dobre warunki, w których będzie można komfortowo zadbać o siebie. Dość pokaźna lista propozycji jeśli chodzi o zabiegi dla Panów.

Alexxxi

Posty: 8

 
Co do barberów to w dużych miastach ofert nie brakuje, ale coraz więcej takich miejsc pojawia się także w mniejszych miejscowościach. Więc jak ktoś ma brodę to myślę, że coś sensownego dla siebie znajdzie pod tym kątem.

kLIMERRRR5

Posty: 4

 
Jeśli szukasz profesjonalistów to zdecydowanie oferta – https://thesadovsky.com/. Świetny salon kosmetyczny przygotowywany z myślą o mężczyznach. Na pewno warto będzie z takich usług skorzystać. Stoją na najwyższym poziomie, do tego dla klientów super kosmetyki ułatwiające pielęgnację.

Anno Domini

Posty: 3

 
W Rzeszowie mogę Ci polecić salon https://thesadovsky.com/. Korzystam z ich oferty od dawna i jestem bardzo zadowolony. Super miejsce przygotowane z myślą o mężczyznach, którzy chcą o siebie zadbać. Na pewno warto się tam wybrać.

djramu

Posty: 8

 
Przy wyborze barbera faktycznie można coś tam sensownego znaleźć pod kątem kogoś, kto faktycznie będzie miał pomysł na klienta i będzie w stanie w indywidualny sposób wybrać takie propozycje, które będą dla klienta właściwe.

karol2444

Posty: 8

 
Nie mam pojęcia jak to wygląda dokładnie jeśli chodzi o salon Sadovsky (https://thesadovsky.com/) w Warszawie, bo dopiero ich oferta ruszyła.
Natomiast jeśli trzymany jest na poziomie salonu w Rzeszowie to faktycznie jest to miejsce, które będzie warto odwiedzić, jeśli mężczyzna szuka profesjonalnych usług w zakresie pielęgnacji twarzy dla siebie.

Szaju

Posty: 11