barber

barber

Szukam w Rzeszowie jakiegoś miejsca, gdzie będzie można skorzystać z usług barbera, fryzjera.
Ogólnie to włosy krótkie, ale broda już ma niezłą długość więc przydałoby się ją jakoś pielęgnować. Więc też chętnie skorzystam z jakichś porad jakie ewentualnie kosmetyki warto stosować.

TomekK

Posty: 4

 
Jak masz duże oczekiwania i chcesz regularnie z usług barbera korzystać to warto nawiązać współpracę z https://thesadovsky.com/. Genialne miejsce z wybitnymi specjalistami i indywidualnym podejściem.
Jeśli chodzi o pielęgnację brody to jestem z ich oferty zadowolony.

Katolik

Posty: 7

 
Sporo tych salonów barberskich się obecnie pojawia więc jak poszukasz to myślę, że na spokojnie coś tam znajdziesz dla siebie. W dużych miastach te usługi są szczególnie popularne więc tam jest tych salonów pod tym kątem tworzonych faktycznie sporo.

alibali

Posty: 4

 
W dużych miastach już raczej problemów nie będzie z barberami, bo ich usługi dość mocno zyskały na popularności. Wiec nie powinno być zaskoczenia, że też wiele salonów z tego typu usługami obecnie się pojawia.
Z tego co wiem to w Warszawie otwiera się przy Grójeckiej salon https://thesadovsky.com/. Świetni specjaliści z bardzo dużym doświadczeniem jeśli chodzi o usługi kosmetyczne dla Panów.

DobraReklama

Posty: 10

 
Co do barberów ostatnio to dość popularny temat, jednak nadal na dobrych specjalistów czasami trzeba poszukać. Poza tym niektórzy się przekwalifikują z fryzjera i pytanie na ile poradzą sobie z nowymi zadaniami.

stopiw7

Posty: 12

 
Pewnie w salonie The Sadovsky jeśli chodzi o Rzeszów dostaniesz najlepszą ofertę. Mają salon na ulicy Słowackiego 12, i spore grono profesjonalnych barberów, na których usługę i profesjonalizm będzie można liczyć.

kLIMERRRR5

Posty: 4

 
Super, obecnie oferty barberów są bardzo bogate, więc wydaje mi się, że na spokojnie coś będzie można dla siebie pod tym kątem wybrać.

Gucio

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o usługi barberów to temat jest na tyle popularny, że tych miejsc, gdzie takie usługi są realizowane sporo można znaleźć. Tylko pytanie co wybrać, by faktycznie taka osoba zaproponowała dobre rozwiązania dla konkretnego zarostu.

sesef

Posty: 5

 
Na Słowackiego funkcjonuje salon The Sadovsky i wydaje mi się, że do nich ewentualnie można się umówić jeśli chodzi o fryzurę i pielęgnacje pod kątem brody. Mają świetnych barberów, dodatkowo dobrą atmosferę dla wszystkich klientów więc człowiek faktycznie czuje się tam na wizycie komfortowo.

Lupusx

Posty: 3

 
Staraj się znaleźć w okolicy jakiegoś barbera. Wydaje mi się, że nie powinno być z tym problemów, bo jednak takie usługi obecnie stają się popularne - moda na brody trzyma się już kilka lat więc też jeśli chodzi o miejsca, gdzie brodę można pielęgnować jest ich coraz więcej.

dobryrd

Posty: 8