Promocja produktów, dobra firma

Promocja produktów, dobra firma

Dzień dobry. Wydawałoby się, że event marketing ma proste założenia i w rzeczywistości tak jest.

Jako organizator nie zdawałem sobie sprawy z odpowiedzialności i szczegółów, jakich nie dograłem. A Wy zaliczyliście kiedyś taką wpadkę?

Możecie polecić jakąś firmę, która organizuje takie wydarzenia?

himmmu78

Posty: 4

 
Dzień dobry. Event marketing interesował mnie od dawna, jednak nigdy nie zdecydowałem się zamienić własnej wiedzy teoretycznej na praktykę, co uczyniłem dopiero niedawno. Okazało się to strzałem w dziesiątkę i przekroczyło oczekiwania mojego pracodawcy, który pozwolił mi częściej podejmować takie samodzielne decyzje.

multikrzych

Posty: 8

 
Witam. Wydawałoby się, że każdy człowiek jest w stanie sam rozwiązać swoje kłopoty i rozwiać wątpliwości. Okazuje się, że to nieprawda, bowiem gdyby nie to forum nigdy nie udałoby mi się skoordynować niektórych działań, a mało tego zadbać o adekwatną do potrzeb promocję marek.

rohnop37

Posty: 8

 
Hej.

Miałam wątpliwości czy się tu wypowiedzieć, bowiem nie chcę być źle odebrana, lecz muszę przyznać, że posiadanie fachową wiedzę w zakresie marketingu. Mi promocja produktów zajęła dużo czasu i nie była do końca efektywna, lecz przynajmniej poznałam nieco ten „fach”.

Pozdrawiam wszystkich.

Joe

Posty: 12

 
Hej. Nigdy nie wyobrażałem sobie, że będę właścicielem firmy i będę zmuszony podjąć na swoje barki organizację imprez firmowych. Ostatnio wyręczyła mnie w tym firma http://www.ievent.pl, za co jestem bardzo wdzięczny, bowiem przez natłok pracy nie miałem zupełnie na to czasu. Być może i Wy znajdziecie się w takiej sytuacji, więc mogę polecić sprawdzone rozwiązanie, które nie okazało się kosztowne z racji taniego wynajęcia lokalu, napojów i cateringu.

Aris

Posty: 5

 
Cześć. Jestem niesamowicie zaspokojony, że udało mi się odnaleźć to forum dyskusyjne. Rozwiało ono dużo moich wątpliwości odnośnie działań, które powinienem podejmować jako właściciel firmy.

Wygodniśś

Posty: 10

 
Witam.

Miałam duże wątpliwości, jeżeli chodzi o to, komu powierzę promocję idei i ostatecznie w akcie frustracji samodzielnie zajęłam się tym tematem. Myślałam, że będzie gorzej, niemniej jednak dałam radę!

BenK000

Posty: 3

 
Hej. Moi klienci odpowiednio zawsze upominali się o rabat, jakiego i tak im udzielałem. Ostatnio postanowiłem pójść krok dalej, bo poczytałem o organizowaniu akcji dla konsumentów. Zadziałało – mam ich obecnie więcej, rozdawałem po prostu darmowe próbki, jakie zalegały na magazynie!

Reklama

Posty: 7

 
Hej.

Od zawsze pracowałam w firmie na stanowisku biurowym, ale mój szef nagle wpadł na pomysł, aby przesunąć mnie do działu marketingu, co było niemałym szokiem. Wystarczy powiedzieć, że nie mam w tym temacie zielonego pojęcia, ale szybko, m.in. dzięki temu forum nauczyłam się podstaw, za co jestem bardzo wdzięczna.

madDog

Posty: 4

 
Hej.
Zmiana strategii marketingowej naszej firmy była dla mnie sporym zaskoczeniem, a zarazem wyzwaniem. Sprostać mu chciałem z całych sił i wydaje mi się, ze wygrałem tą walkę.

youmakeme

Posty: 9