Ogniwa fotowoltaiczne w Lubuskim

Ogniwa fotowoltaiczne w Lubuskim

Dzień dobry.

Czy elektrownie słoneczne to temat warty zachodu? Interesuje się technologiami i myślę o zastosowaniu elektrowni słonecznej w moim budowanym domu.

ertumer

Posty: 2

 
Dzień dobry.

Szansą na jeszcze lepsze wykorzystanie odnawialnych źródeł energii jest bez cienia wątpliwości fotowoltaika, która już dzisiaj stanowi w niektórych krajach istotny procent pozyskiwania energii.

Nie mam wątpliwości, że w przyszłości będzie popularniejsza także w Polsce.

zeus83

Posty: 9

 
Witam.

Nie byłem rozczarowany z usług firmy http://www.ozenergia.com.pl, która podjęła się dla mnie wykonania całej instalacji fotowoltaicznej. Postanowiłem nie żałować pieniędzy na ten cel, bowiem ta inwestycja zapewni mi energię elektryczną do końca życia, na czym sporo zaoszczędzę. Podliczyłem, że będę mógł nawet sprzedawać prąd do sieci.

bmw316

Posty: 9

 
Cześć. Znajomy budujący dom wspomniał mi niedawno o programie prosument, który pozwala uzyskać dofinansowanie na stworzenie instalacji do wykorzystywania odnawialnych źródeł energii. W tym wypadku mowa tu o panelach fotowoltaicznych. Takie rozwiązanie pozwala nawet sprzedawać pozyskaną energię!

yarofe

Posty: 10

 
Cześć. Ciekawym programem z mojej perspektywy wydaje się być prosument, który pozwala na uzyskanie satysfakcjonująco wysokiego dofinansowania, które może trafić do naszej kieszeni w postaci 20-40% wartości inwestycji związanej z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii.

Różyczka

Posty: 6

 
Hejka.

Instalacje fotowoltaiczne potrzebują przede wszystkim należytego zaprojektowania, czego doświadczyłem na własnym przykładzie. U kolegi w projekcie były błędy i jego instalacja raduje się po prostu mniejszą skutecznością, jeśli chodzi o pozyskiwanie energii słonecznej i zamiany jej na energię elektryczną.

dobryrd

Posty: 8

 
Dzień dobry.

Szansą na jeszcze lepsze wykorzystanie odnawialnych źródeł energii jest bez cienia wątpliwości fotowoltaika, która już dzisiaj stanowi w niektórych krajach ważny procent pozyskiwania energii.

Nie mam wątpliwości, że w przyszłości będzie popularniejsza zarówno w Polsce.

Rambdalll

Posty: 14