Centrum medyczne najlepsi lekarze

Centrum medyczne najlepsi lekarze

Do jakiej placówki się udać jeśli chodzi o rehabilitację łokcia tenisisty??? Byłem już w paru placówkach...może znacie naprawdę dobrą klinikę?

Na pewno sprawdzę każdą podpowiedź.

Sarenka

Posty: 3

 
Witaj.

Mam namiar na jednego dobrego specjalistę, ale to Ci podeślę na prive. Wyleczył moją siostrę, bardzo dobry lekarz z powołania.

bmw316

Posty: 9

 
Powinien coś wiedzieć na ten temat mój brat, bo on pracuje w pogotowiu ratunkowym, także zna tam jakiś lekarzy, jakieś kontakty ma. Pogadam z nim za jakiś czas, bo jadę do niego za kilka dni.

Jeszcze tutaj napiszę co się dowiedziałem.

GIZIU

Posty: 8

 
Mnie by się też przydało w końcu umówić do specjalisty...już dawno miałam pójść do jakiegoś diabetologa, ale ciągle mi coś wypada i tak dalej...pewnie nie tylko ja się tak ociągam z odwiedzeniem lekarza, co nie? ;p

Worms

Posty: 6

 
Jeszcze te kilka lat temu to się bardziej orientowałem, bo ciągle gdzieś lądowałem w szpitalu...miałem dość poważne problemy z kolanem, artroskopia i te sprawy, ale już wydobrzałem. Na szczęście.

kikiriki2k

Posty: 10

 
Ja to powiem szczerze, że wolę zapłacić, pójść prywatnie do lekarza niż czekać do śmierci w kolejkach na to i na tamto...na wszystko trzeba czekać miesiącami, a czasami nawet latami, przecież to jest śmieszne ;//

Doamdor

Posty: 11

 
Powiem Ci, że nie wiem za bardzo gdzie teraz dobrze się zajmują pacjentem. Swego czasu w szpitalu wojewódzkim był dobry internista, który mi sporo pomógł, ale już tam nie pracuje. Pewnie gdzieś się prywatnie zatrudnił.

Różyczka

Posty: 6

 
Dobrze jest mieć lekarza w rodzinie. Ja mam takie szczęście, że mój syn pracuje jako ortopeda, także zawsze to kogoś poleci, jakiegoś kolegę ze studiów, jak szukam lekarza.

Przynajmniej mam wtedy człowieka sprawdzonego.

Kruczek23

Posty: 10

 
Nie mam pomysłu gdzie być mógł z tym pójść.

Ja średnio ogarniam te nowe kliniki, które ostatnio powstały. Jak już się leczyłem to w szpitalu, albo publicznych przychodniach...

Jacuś3456

Posty: 6

 
Mnie sąsiadka poleciła poradnię endokrynologiczną w klinice Klara i tam się zapisałam na wizytę. Mają mnie przyjąć jutro. Zobaczymy jak pójdzie. Pierwsze wrażenie pozytywne. Udało się wszystko załatwić telefonicznie. Jest też opcja rejestracji przez ich serwis http://www.cm-klara.pl.

Dam znać później jak było!

Jacuś

Posty: 4