Karnisze metalowe, gdzie szukać ?

Karnisze metalowe, gdzie szukać ?

Hej. Przedmiotem mojego zainteresowania są nowoczesne karnisze. Możecie polecić konkretne modele?

kluberst

Posty: 7

 
Cześć.
Coraz częściej w domach znajomych dostrzegam nowoczesne karnisze i w sumie się nie dziwię, bo pasują one do bardzo różnych wystrojów wnętrz, a jednocześnie są dostępne w wielu rozmiarach oraz kolorach. Sam zastanawiam się nad zrealizowaniem podobnego zakupu.

Fotnik2

Posty: 7

 
Cześć.

Długo wahałem się czy szyna sufitowa będzie odpowiednim rozwiązaniem, aby powiesić na niej firankę. Kolega podsunął mi pomysł, aby wziąć szynę sufitową dwutorową, bowiem z jej wykorzystaniem mógłbym zastosować zarówno firankę, jak i zasłonę.

Poszedłem tym tropem i w rezultacie udało mi się kupić fajny produkt w bardzo atrakcyjnej cenie :)

yarofe

Posty: 10

 
Hejka.

Ostatnio szukałem karniszy w Kielcach i na szczęście moje poszukiwania zakończyły się sukcesem. Muszę pochwalić się, że kupując sporą ilość karniszy udało mi się nawet wynegocjować delikatną zniżkę. W sumie nie powinniście mieć także kłopotów z szerokim wyborem.

45@54

Posty: 7

 
Hej. Mam sporo wątpliwości, gdy obecnie dochodzi o wybór rolet kasetowych. Mianowicie zaproponowano mi rolety wykonane z PCV oraz aluminium. Długo wahałem się nad tym, która propozycja będzie lepsza, ale chyba już dokonałem ostatecznego wyboru. Aluminium będzie trwalsze.

Reklama

Posty: 7

 
Cześć.

Mieszkając na ciasnym osiedlu „blok w blok” wielokrotnie miałem wrażenie, że ktoś wpatruje się w moje okno. Kłopot rozwiązały rolety dzień i noc, które pozwalają mi zasłonić dowolną powierzchnię okna nie rezygnując jednocześnie ze światła dziennego.

Mogę szczerze polecić!

Rambdalll

Posty: 14

 
Hejka. U coraz większej ilości znajomych w domach zauważyłem nowomodne karnisze, jakich są oni posiadaczami. W sumie pasują one do niesłychanie wielu wnętrz, a podczas remontu chyba zarówno sięgnę po takie rozwiązanie. Trzeba iść z duchem czasu i uwzględniać panującą modę.

Chiny12

Posty: 4

 
Witam. Długo trwały moje poszukiwania dobrego sklepu, który oferowałby współczesne karnisze.

Na szczęście po kilku dniach trafiłem na ofertę http://www.studio-dekor.pl, jaka w pełni odpowiadała moim potrzebom. Mogłem nabyć tam karnisz, który miał pożądaną przeze mnie długość, więc nie wahałem się zbyt długo przed zakupem.

Aris

Posty: 5

 
Witam serdecznie. Sam niedawno stosowałem szyny sufitowe, ponieważ odległość, jaka była pomiędzy oknem a sufitem była bardzo niewielka. W sumie nie miałem możliwości, aby wybrać inne rozwiązanie, ale z perspektywy czasu muszę przyznać, że nie żałuję. Czasami warto zaryzykować i pozytywnie się zaskoczyć niż tkwić w błędnych przekonaniach, że takie szyny to coś nie dla nas :-)

Kruczek23

Posty: 10

 
Witam serdecznie.

Nie byłem przekonany czy do mojego pokoju będzie pasował karnisz metalowy, lecz szybko zweryfikowałem swój pogląd odwiedzając kolegę. Zastosował on karnisze z metalu w całym domu i wydają się one dość uniwersalnym rozwiązaniem nadającym Siudo zastosowania absolutnie wszędzie.

Bierny67

Posty: 3