Kto wie gdzie urządzić imprezę?

Kto wie gdzie urządzić imprezę?

Cześć, niezwykle pilnie szukam Sali w jakiej będzie mógł się odbyć wesele mojego syna. Wszystko jest zaplanowane obecnie nasze plany muszą przeistoczyć się w czyny wobec tego poszukuje Sali na około sto osób. Jeśli posiadacie jakieś informacje odnośnie Sali to niezwykle proszę, podzielcie się nimi ze mną.

Ogromnie będę wdzięczna.

Jarko445

Posty: 5

 
Dzień dobry, poszukuje bardzo pilnie Sali, bowiem mam zamiar zorganizować sylwestra dla mojej rodziny. Jeśli posiadacie namiary na jakąś skromna niemniej jednak zarówno i zadbaną salę to bardzo p[roszę o namiary. Interesuje mnie sala z pomieszczeniem kuchennym bowiem mam zamiar sama przyrządzić jedzenie. Czekam na odpowiedzi, sylwester niebawem więc pomóżcie. Dajcie szybko znać.

VamnHopeHom

Posty: 4

 
Cześć, słyszałam, iż sporo ludzi niezmiernie poleca salę http://www.akacjowydwór.pl, posiada ona wile pozytywnych opinii, jakie można przeczytać w Internecie. Niedługo organizuje wesele mojej siostry i zamówiłam tą salę mam nadzieję, iż nie jest to błędem. Jeśli możecie to napiszcie co o niej sądzicie.

Czekam i pozdrawiam wszystkich serdecznie.

fill

Posty: 7

 
Dzień dobry, nie korzystałem nigdy sam z Sali jednakże byłem na przyjęciu zorganizowanym w http://www.akacjowydwór.pl i bardzo mi się podobało, miejsce to zachwyca swą wilka, zadbaną i bardzo elegancką powierzchnią. Nie wiem która jest cena wynajęcia ani jak się współpracuje z właścicielami lecz wiem, że wasi goście będą pod olbrzymim zaskoczeniem, naturalnie pozytywnym.

Pozdrawiam, liczę, że pomogłem. Powodzenia.

Cloperflake

Posty: 8

 
Cześć, nie słyszałam o żadnej Sali, ani w żadnej nie byłam lecz mogę wam podpowiedzieć, że w Internecie odszukacie dla siebie właściwa salę, albowiem w nim jest dosłownie wszystko. Wpiszcie hasło w wyszukiwarkę i gotowe. Ja bym tak zrobiła na waszym miejscu.

Miłych poszukiwań życzę.

Reklama

Posty: 7

 
Witam, również poszukuje Sali na komunię mojego dziecka, przyłączam się do tematu bowiem liczę na to, iż ktoś poda niezwykle fajne miejsce, w którym będę mogła zorganizować przyjęcie mojemu synowi. Będę wdzięczna za podawanie tylko tych najlepszych miejsc, z których byliście zadowoleni.

Czekam z niecierpliwością. Pozdrawiam.

reddy

Posty: 7

 
Cześć!

Pragnę was poinformować o tym, iż nie ma żadnej Sali która by mi odpowiadała. Szukałam już wszędzie i nie natrafiłam na taką, która spełniałaby moje oczekiwania. Jeśli możecie pomóc mi i poradzić gdzie można wynająć znaczną, piękną i ciepłą salę to dajcie znać, będę ogromnie wdzięczna.

Czekam z niecierpliwością i pozdrawiam wszystkich niezmiernie serdecznie.

pmrm1

Posty: 7

 
Cześć, słyszałam, że niesłychanie dobrą salę można wynająć w http://www.akacjowydwór.pl. Nie byłam tam nigdy jedynie moi znajomi niesłychanie ją polecają, więc może jest warta zainteresowania. Zobaczcie może akurat wam się spodoba. Liczę, że pomogłam.

Pozdrawiam, przypadkowo znalazłam wasze forum ;)

GIZIU

Posty: 8

 
Hejka, mam osiemnaście lat, to znaczy niedługo tyle skończę, moi rodzice wyprawiają mi przyjęcie i z tej okazji poszukujemy miejsca gdzie będzie mogło się to odbyć. Nie poturbujemy Sali na sto osób więc sala powinna być mała, kameralna. Istotne żeby miała pomieszczenie kuchenne, w jakim będzie można przyrządzać potrawy. Dajcie znać jak gdzieś w takiej byliście, czekam z niecierpliwością.

de99ial

Posty: 4

 
Hej szukam domu weselnego ponieważ niedługo będę wychodziła za maż i potrzebuje pilnie zarezerwować termin, jedynie nie wiem gdzie, może polecicie mi jakąś fajną salę? Powinna być gigantyczna, ponieważ mamy sto ludzi zaproszonych. Będę znacznie wdzięczna.

Worms

Posty: 6