Damskie perfumy

Damskie perfumy

Jakich perfum używacie? Chodzi mi o damskie najbardziej, ale w sumie o męskie też bym podpytała, bo nieraz szukam coś dla ojca, wujków w prezencie i totalnie nie wiem co jest okej, a czego nie kupować. Są w sieci dobre sklepy z perfumami które moglibyście doradzić?

Lupusx 

Posty: 2

 
Testery są teraz popularne coraz więcej koleżanek z takich perfum korzysta. Ja też planuję prędzej czy później w takie zapachy zainwestować ale póki co mam jeszcze jedno pełne opakowanie z prezentu od meza więc muszę najpierw to zużyć.

Intro_69

Posty: 5

 
Nie mogę narzekać na perfumy z drogerii http://testerownia24h.pl. Wszystko super, markowe rzeczy tanio i z szybką dostawą jednocześnie. Powiem szczerze że już nawet wolę kupić perfumy online i mieć z głowy niż stać w drogerii przed połką, wąchać te wszstkie zmieszane ze sobą zapachy a potem jeszcze kolejce swoje odczekać..

czlowiek488

Posty: 5

 
Od jakiegoś czasu chodzę jak struty bo święta się zbliżają trzeba połowie rodziny prezenty kupić...a ja tego tak nie lubię...zawsze mam problem z wyborem i ostatecznie decyduję się na perfumy dla każdego z osoba ;P

Joe

Posty: 12

 
Testery się opłacają tylko jeszcze trzeba mieć szczęście i trafić na sprzedawcę który po pierwsze ma duży wybór marek i po drugie są one oryginalne i faktycznie perfuma różni się tylko opakowaniem a nie zawartością.

wisła1905

Posty: 4

 
Ja to bez perfum nie wychodzę z domu. W ogóle nie ma takiej opcji żebym się miała nie spryskać moim Diorem zanim moje nogi przekroczą próg mieszkania :) Czuję się bez perfum trochę jak bez ubrania, albo bez ręki.

Julian

Posty: 5

 
Mnie koleżanka namawia żeby zamówić razem z nią testery internetowo. Fakt, cenowo to wyjdzie bardzo okazyjnie ale trochę mam obaw co do takich testowych perfum. Ktoś coś? Polecacie, odradzacie?

yarpen2

Posty: 9

 
Testery mogę polecać każdemu- i paniom i panom. Niczym się nie różnią od drogich oryginałów poza tym jednym detalem że nie są markowo zapakowane w te pudełka. Także różnica jest tylko estetyczna a nie zapachowa.

pawel253

Posty: 4